Reklama [góra]

Komendant odchodzi na emeryturę


Komendant gryfińskiego garnizonu Policji odchodzi na emeryturę. Andrzej Stechnij wraz z końcem roku przestanie kierować Komendą Powiatową Policji w Gryfinie. 

Znany jest już następca inspektora Stechnija, który spędził w Gryfinie prawie 7 lat, pełniącym obowiązki komendanta będzie Kazimierz Piotrowski, który dotychczas pracował w Komendzie Wojewódzkiej Policji.

- Ten okres w Gryfinie był najlepszym czasem w mojej służbie - powiedział podczas sesji Rady Powiatu Andrzej Stechnij, jednocześnie dziękując wszystkim za współpracę i życząc Wesołych Świąt.

Odchodzący na emeryturę komendant urodził się 13 lutego 1957 roku w Drezdenku, w Policji pracuje od 1988 roku. W latach 1995 - 2005 był naczelnikiem Wydziału Prewencji KPP w Stargardzie Szczecińskim, od sierpnia 2005 roku do lipca 2007 roku kierował Komisariatem Policji Szczecin - Dąbie, 6 maja 2010 roku został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie.

8 komentarzy:

 1. Więcej obiektywizmu, Karierę rozpoczynał w milicji obywatelskiej w (wstąpił w 1988 do MO), zakończył w policji powiatowej w Gryfinie, w tym likwidując posterunki w gminach powiatu gryfińskiego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba chłop ma dość dobrej zmiany

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy ma to coś wspólnego z policjantem który spowodował śmiertelny wypadek pod wpływem alkoholu w Granicznej ..?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, po prostu odchodzi na emeryturę.

   Usuń
 4. Ile lat może mieć Pan Komendant? 28 lat pracy, jeżeli wstąpił do MO po studiach magisterskich miał 24 lata, czyli ma ok. 52 lata, a jeżeli po maturze to ma 47/48 lat. W Nowym Yorku musiałby jeszcze popracować do ukończenia 60-tki, już kiedyś pisałem o różnicy pracy w policji w Polsce i np. USA. Nie ma się czym chwalić, to jest bardzo smutne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bogatym krajem i społeczeństwem jesteśmy skoro nas stać na wczesne emerytury tych uprzywilejowanych...lub. trwa wyzysk obywatela .

  OdpowiedzUsuń
 6. A policjanci ,ktorzy odeszli na wczesniejsze emerytury....lecza sie na glowke...wyjezdzaja na miesieczne ,darmowe wczasy...za co dostaja dodatki do hmm emerytur.sciemniacze ,ale coz..Polska bogatym krajem jest...

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.