Reklama [góra]

/center>

Mikołaj rozdawał prezenty w Gądnie


W świetlicy wiejskiej w Gądnie odbyło się spotkanie z Mikołajem . Nie zabrakło konkursów, zabawy przy muzyce i oczywiście Świętego Mikołaja, który rozdawał prezenty.

Zabawa była przeznaczona dla najmłodszych mieszkańców wsi. Prowadzący imprezę Robert Górski przygotowała cała masę zabaw, tak, że przez praktycznie 2 godziny nikt nie mógł się nudzić. Do wspólnej zabawy zostali zaproszeni też rodzice.

Jak choinka, to nie mogła zabraknąć też Świętego Mikołaja. Rozdawał on prezenty, ale zanim to zrobił, dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Organizatorem zabawy było Sołectwo Gądno.


Serdecznie dziękuję tym wszystkim którzy tak licznie włączyli się w przygotowanie Mikołajek dla dzieci. Są to: Anna i Jacek Kałduńscy, Ewelina i Maciej Śmiśniewicz, Marek Kurjata, Robert Zboch, Joanna Wawrzyniak, Edyta Mroczek, Karolina Dudek-Smiśniewicz, Tomasz Śmiśniewicz , Eliza i Grzegorz Ratańczuk, Małgorzata Waszak, Wojciech Wlaźlak, Elżbieta Świstek, Mariusz Jakubiec, Franciszek Piątkowski, Mariusz Kupczyk, Michał Kałduński. Podziękowania nalezą się również dla Nadleśnictwa Mieszkowice za przekazanie gadżetów.


Sołtys Gądna
Katarzyna Kupczyk

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.