Reklama [góra]

Mikołajkowe zawody wędkarskie


W niedzielny ranek wędkarze kół wędkarskich z Mieszkowic, Lubanowa, Stargardu, Szczecina, Gryfina i Chojny spotkali się na corocznych Zawodach Mikołajkowych organizowanych przez Koła PZW "Delfinek" z Gryfina, "Rurzyca" z Chojny i Koło PZW Lubanowo.

4 grudnia o godz. 8.00 na brzegu Ciepłego Kanału w Dolnej Odrze spotkało się 55 zawodników, w tym 7 juniorów. Przy losowaniu stanowisk zawodnicy otrzymali czapki mikołajowe czerwone czapki

W czasie 3-godzinnych połowów dominującą rybą była Płoć, Jaź, Krąp i inne pojedyncze sztuki. Po zważeniu złowionych ryb, zawodnicy udali się na gorący poczęstunek.

Po zakończeniu podliczania wyników komisja sędziowska w towarzystwie wędkarskich Mikołajów przystąpiła do wręczania pucharów dla najlepszych zawodników w Zawodach Mikołajkowych i upominków dla wszystkich uczestników tej grudniowej imprezy wędkarskiej.

Wyniki:

kat. Seniorzy: 
I – Pawlik Władysław
II – Żmuda Bogusław
III – Szmeraj Jakub

kat. Juniorzy: 
I – Kneja Paweł
II – Adam Szymon
III – Najmowicz Jan

Klasyfikacja drużynowa:
I - Szmeraj Jakub, Kujawa Jacek, Bukowski Jacek
II- Szpak Tadeusz, Żmuda Bogusław, Nowak Andrzej
III - Pawlik Władysław, Nowakowski Wiesław, Adamski Henryk

Największa Ryba: Ryszard Borek - jaź (830g)

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim zawodnikom i osobom towarzyszącym za udział w tej wyjątkowej grudniowej imprezie wędkarskiej, jednocześnie zapraszając na organizowany w marcu przyszłego roku Dzień Wędkarza.
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.