Reklama [góra]

Możesz bezpłatnie sprawdzić ustawienie świateł w Twoim aucie


Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie uczestniczy w ogólnopolskiej akcji "Twoje światła-Twoje bezpieczeństwo". Udział w kampanii zadeklarowały stacje kontroli pojazdów funkcjonujące pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego oraz stacje zrzeszone w Polskiej Izbie Stacji Kontroli Pojazdów.

W ramach kampanii w dniach od 10 do 21 grudnia w godz.10.00-16.00 na stacji kontroli pojazdów w Gryfinie przy ul. Żołnierzy Wyklętych (przy Pogotowiu Ratunkowym) można dokonać bezpłatnego ustawienia świateł w samochodzie.

Policja prosi o wyrozumiałość osoby, które będą chciały ustawić bezpłatnie światła gdy w pierwszej kolejności będą obsługiwani kierowcy dokonujący w tym czasie przeglądu technicznego.

Apelujemy o skorzystanie z możliwości bezpłatnego ustawienia świateł.O ile pamiętamy, że trzeba wytrzeć reflektory, jak są brudne i wymienić żarówki, jak się przepalą, to nie pamiętamy, że trzeba ustawić światła pod odpowiednim kątem. W okresie jesienno-zimowym często przez złe ustawienie świateł oślepiamy innych uczestników ruchu drogowego, a pieszych dostrzegamy dopiero w ostatniej chwili.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.