Reklama [góra]

Przegląd Tygodnia - serwis informacyjny - 16.12.2016 [video]


Przegląd Tygodnia Chojna24.pl to program, który emitujemy co tydzień, w każdy piątek po godzinie 20:00. W serwisie informacyjnym prezentujemy najważniejsze wydarzenia z ostatnich 7 dni.

O czym usłyszymy dzisiaj w programie?
  • Burmistrz i prokuratura, jakie będą konsekwencje?
  • Groźny wypadek przed Graniczną
  • Śmiertelny wypadek w Chojnie
  • Po raz jedenasty ubrali się w czerwone stroje aby obdarować upominkami inne osoby
  • Czy Chojna zainwestuje w drogi rowerowe?
  • W Nawodnej odbył się turniej piłki nożnej
  • Nasza redakcja kończy siedem lat
Zapraszamy do obejrzenia najnowszego wydania "Przeglądu Tygodnia Chojna24.pl"Przegląd Tygodnia to program, który można obejrzeć na naszym portalu internetowym, kanale YouTube oraz profilu na facebooku. Co tydzień w piątek po godzinie 20:00 prezentujemy najciekawsze informację z minionego tygodnia oraz informujemy o zbliżających się wydarzeniach.

Przygotowany przez naszą redakcję serwis informacyjny można oglądać nie tylko na komputerach ale również na smartfonach i telewizorach z funkcją YouTube. Program jest nagrywany w naszym studiu.

Chojna24.pl to przede wszystkim nasi czytelnicy, których serdecznie zapraszamy do tworzenia wspólnie z nami nowego programu, zgłaszania swoich uwag, komentarzy oraz propozycji.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz informację, zdjęcia lub filmy? Chciałbyś nas zaprosić na organizowane przez siebie wydarzenie? Zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją, pod nr tel. 601 492 482, 721 355 465 lub poprzez e-mail: redakcja@chojna24.pl.


Naszych czytelników zapraszamy również do śledzenia naszych profili w social mediach:

Snapchat: chojna24.pl

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.