Reklama [góra]

/center>

Karnety na Włóczykija wyprzedane w kilka godzin
W imieniu organizatorów festiwalu Włóczykij, z przykrością informuję, że karnety na nasz festiwal wyprzedały się w ciągu kilku godzin - poinformował nas chwilę po godzinie 16:00 Przemysław Lewandowski.

Brak karnetu nie dyskwalifikuje nikogo w udziale w festiwalowych wydarzeniach. Na początku lutego pojawią się w sprzedaży bilety jednodniowe oraz wejściówki dedykowane na poszczególne wydarzenia.
11.Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży „Włóczykij”, który odbędzie się w terminie 23 lutego – 5 marca 2017 roku. 
Tradycyjnie impreza potrwa 11 dni. Do Gryfina przyjedzie ponad 80 prelegentów i zorganizowanych zostanie ponad 120 wydarzeń.

Od lat "kręgosłupem" programu festiwalu są spotkania z ludźmi, którzy opowiadają o swoich wyprawach, dziełach oraz przedsięwzięciach realizowanych w różnych częściach świata. Gryfino staje się miejscem gdzie przecinają się szlaki reportażystów, etnologów, alpinistów, filmowców czy miłośników turystyki rowerowej czy kajakowej.

Oprócz prezentacji podróżniczych nie zabraknie koncertów, degustacji potraw, wycieczek krajoznawczych, pokazów filmów z Azji i Ameryki Południowej, warsztatów dla dzieci i młodzieży, ekstremalnego rajdu na orientację czy Balu Włóczykija.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.