Reklama [góra]

Seria włamań i kradzieży w regionie


Sporo pracy mieli w minionym tygodniu policjanci z powiatu gryfińskiego. W regionnie doszło do kilku włamań, złodzieje weszli domów w Gryfinie i Czepinie, okradziono również właścicieli domków letniskowych w Jelenienie. 

W dniu 25 listopada w Gryfinie na ul. Iwaszkiewicza z tylnej kieszeni spodni Katarzyny R. dokonano kradzieży telefonu komórkowego marki Nokia Lumia o wartości 700 zł.

Aż do dwóch zdarzeń doszło w niedzielę 27 listopada. W Jeleninie (gmina Chojna) dokonano włamania do 2 domków letniskowych z których skradziono telewizor Philips, kamerę i szkatułkę porcelanową, wszystko o wartości 1140 zł. W wyniku czynności podjętych przez policjantów zatrzymano sprawce kradzieży, Łukasza B. Mienie odzyskano w całości.

Z kolei w Czepinie (gmina Gryfino) po uprzednim wypchnięciu drzwi tarasowych dokonano włamania do budynku jednorodzinnego, z którego skradziono sprzęt RTV, kosiarkę spalinowa. Suma strat to 1500 zł.

W ten sam dzień w Gryfinie policjanci dokonali zatrzymania 13-letniego Mikołaja M. który dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 600 zł, konsoli do gry Play Station oraz kamery marki Sony, wszystko o wartości 2800 zł.

Dzień później, 28 listopada w Gryfinie przy ul. Łużyckiej dokonano włamania do domu jednorodzinnego poprzez wypchniecie okna na parterze a następnie dokonano kradzieży kilkunastu tysięcy złotych.


fot. pixabay

1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.