Reklama [góra]

Strażacy - mikołaje z wizytą w domach dziecka w Chojnie i Trzcińsku Zdroju [foto] [video]


Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Chojnie w Mikołajki odwiedzili domy dziecka w Chojnie i Trzcińsku Zdroju. Dla wychowanków tamtejszych placówek przygotowano sporo prezentów. 


Strażacy razem z pracownikami pizzeri Avanti pojawili się najpierw w Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej w Trzcińsku Zdroju, w trakcie rozdawania prezentów otrzymali zgłoszenie do pożaru mieszkania, część druhów ruszyła na pomoc, na szczęście po przyjeździe na miejsce okazało się, że doszło do zadymienia, po zakończonych działaniach można było wznowić akcję mikołajkową. Chwilę później druhy i druhny w czerwonych czapkach pojawili się w Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej w Chojnie. 

Dla podopiecznych domów dziecka przygotowano 70 paczek ze słodkościami, oprócz tego dzieci otrzymały paczki z zabawkami i nową ślizgawkę. Prezentów było tak dużo, że ich pakowanie trwało od poniedziałku.


Dzisiejsza wizyta w placówkach w Chojnie i Trzcińsku Zdroju była finałem akcji "Świąteczna Paczka" zorganizowanej przez OSP Chojna oraz Pizzerie - kawiarnię "Avanti" z Chojny. Zbiórka darów trwała do 5 grudnia. 

1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.