Reklama [góra]

Wizyta uczniów w DPS w Trzcińsku ZdrojuTradycją szkoły z Stołeczna stały się już odwiedziny mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Trzcińsku-Zdroju.

Tym razem dziewczynki z zespołu do-re-mi przebrane w piękne stroje aniołków wystąpiły tam w koncercie bożonarodzeniowym. Zaprezentowały montaż słowno-muzyczny, w którym znalazły się wiersze, kolędy i piosenki o tematyce świątecznej.

W imieniu wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców naszej szkoły dzieci przekazały życzenia świąteczne i noworoczne wszystkim mieszkańcom i pracownikom Domu Pomocy Społecznej i wręczyły im własnoręcznie przygotowane kartki oraz upieczone pierniczki. 

Dziewczynki odwiedziły też w pokojach osoby, którym stan zdrowia nie pozwolił na uczestniczenie w koncercie. Takie spotkania są niezwykle ważne zarówno dla osób starszych, jak również dla dzieci. Seniorom dają radość i zadowolenie, a młodszych uczą szacunku 
i poszanowania godności innych osób. 

Z ust pana Zdzisława Iwanickiego – dyrektora DPS, pracowników i mieszkańców usłyszeliśmy słowa podziękowania, a małe artystki obdarowane zostały drobnymi upominkami.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.