Reklama [góra]

Zapraszają na halowy turniej piłki nożnej w Nawodnej


W sobotę 10 grudnia na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Nawodnej obędzie się halowy turniej piłki nożnej dla dzieci oraz młodzieży.

Początek piłkarskiej rywalizacji zaplanowany jest na godzinę 10:00. Rozgrywki będą podzielone na dwie grupy wiekowe: w pierwszej wystąpią reprezentacje szkół podstawowej natomiast w drugiej drużny z gimnazjum i osób ze szkół ponadgimnazjalnych. Maksymalny rocznik to 1998. Głównym celem wydarzenia jest popularyzacja tej dyscypliny sportu.

W turnieju mogą brać udział zespoły chłopców, zawodnicy posiadający legitymację szkolną, aktualne badania lekarskie bądź pisemną zgodę rodziców na udział w turnieju.Spotkania rywalizacyjne odbywać się będą w systemie "każdy z każdym " według ustalonego terminarza. Po rozegraniu spotkań grupowych odbędą się mecze o miejsca od pierwszego do dziesiątego. Podczas spotkania drużyna składa się z 4 zawodników w polu oraz bramkarza. W skład zespołu wychodzi natomiast maksymalnie ośmiu graczy.

Za zajęcie miejsc od 1 do 10 drużyny otrzymują puchary i pamiątkowe dyplomy. Przewidywane są również nagrody indywidualne - najlepszy zawodnik turnieju, najlepszy bramkarz oraz zdobywca największej ilości bramek.

Obsadę sędziowską, opiekę lekarską oraz napoje wraz z ciepłym posiłkiem zapewnia organizator.

Zgłoszenia oraz więcej informacji na temat organizacji wydarzenia pod numerem telefonu 535 400 158 lub 505 184 495.


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.