Reklama [góra]

Zapraszają na świąteczny kiermasz i marsz nordic walking


Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu zaprasza na Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 17 grudnia o godz. 10:00 na Placu Wolności. 

W programie między innymi świąteczny Kiermasz Książek, sprzedaż choinek, wyrobów rękodzielniczych, smacznych wypieków, potraw oraz ozdób świątecznych oraz występy lokalnych artystów.

Podczas kiermaszu ok godz. 11:00 odbędzie się 1 Świąteczny Marsz Nordic - Walking na dystansie ok 3,5 km

Zapisywać się można pod adresem e-mali: moryn.sport@gmail.com, w Miejskim Ośrodku Kultury- Moryń, ul. Szeroka 12 lub w dniu zawodów od godz. 10:00 w Sali Geoparku.2 komentarze:

  1. Nie wiem czy wiecie ale pan Cejrowski .Ostatni sprawiedliwy, przyszły prezydent Ekwadoru, dziennikarz, publicysta, naczelny kowboj RP, obieżyświat i włóczykij, awanturnik, odkrywca, misjonarz, krzewiciel cywilizacji, Meksykanin, ludowy filozof, wyrocznia prawdy, wieszcz narodowy, bożyszcze tłumów, językoznawca, mistyk, jasnowidz, dalekowidz, ciemnogrodzianin, satyryk, fotograf, pijacz Yerba mate, cieśla i stolarz, antropolog, poliglota, historyk, geograf, kartograf, znawca świata, kosmopolita, konserwatysta i katolik, patriota, przywódca rebelii, charyzmatyk, hobbit i Bóg wie kto jeszcze. Był wszędzie i widział wszystko, poza sklepem obuwniczym.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.