Reklama [góra]

Akademia piłkarska Pogoni Szczecin w Cedyni?
Burmistrz Cedyni Gabriela Kotowicz i animator sportu Paweł Pasek uczestniczyli w konferencji prasowej klubu sportowego Pogoń Szczecin.


Podczas której działacze szczecińskiego klubu przedstawili program współpracy między fundacją Pogoń Szczecin Football Schools (PSFS) a gminami województwa zachodniopomorskiego.

Celem programu jest stworzenie w regionie sieci szkółek piłkarskich prowadzonych pod nadzorem Pogoni dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Jest to szansa nie tylko dla klubu na wyłapywanie talentów, ale przede wszystkim dla dzieci, które dzięki profesjonalnej opiece działaczy Pogoni będą miały możliwość rozbudzania i rozwijania swoich pasji, miłości do sportu i zdrowej rywalizacji.

Program finansowany ma być z comiesięcznych opłat czesnego, które wynosi 120,00 zł. Kwota ta może zmniejszyć się w przypadku podpisania porozumienia z gminą. Burmistrz Cedyni zapewniła, że jeśli program spotka się z zainteresowaniem, gmina Cedynia włączy się w ten projekt finansowo oraz zapewni odpowiednie zaplecze infrastrukturalne. 

W najbliższym czasie planowane jest spotkanie z działaczami Fundacji PSFS, na którym ustalone zostaną warunki i zasady współpracy gminy Cedynia z klubem Pogoń Szczecin S.A.

Źródło:Cedynia.p

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.