Reklama [góra]

Biało na drogach, trzeba uważać [foto]


Kilkugodzinne intensywne opady śniegu spowodowały, że na drogach w regionie zrobiło się biało. Na głównych trasach pracują pługi i solarki. 

W pierwszej kolejności odśnieżane są drogi krajowe i wojewódzkie, później służby zajmą się trasami lokalnymi. Odśnieżane lub posypywane piaskiem są chodniki. Na większości tras wciąż zalega śnieg lub błoto pośniegowe, trzeba uważać.

Cały czas w regionie utrzymuje się minusowa temperatura. W nocy z piątku na sobotę (6/7 stycznia) miejscami termometry pokazywały nawet - 10 stopni Celsjusza. Rekord zimna padł w miejscowości Jabłonka w województwie mazowieckim, odnotowano tam temperaturę - 32,9 stopni Celsjusza.

4 komentarze:

 1. Co do odśnieżania dróg wojewódzkich i krajowych to ktoś kłamie. Droga KRAJOWA w kierunku Szczecina jest odśnieżona do miejscowości Graniczna i w kierunku Kostrzyna n/O. nie jest lepiej wiem bo pół godziny temu jechałem tą trasą lecz kierunek KRAJNIK to jest inna bajka. Chciałbym wiedzieć gdzie są fundusze na AKCJĘ ZIMA bo jak dotąd widziałem tylko koparko-spycharke i jak wyglądają drogi dojazdowe do posesji władz MIASTA I GMINY CHOJNA.

  OdpowiedzUsuń
 2. Droga krajowa od Chojny w kierunku Szczecina jest zasypana od godziny 16. Jest 1 w nocy dopiero niedawno wyjechała odśnieżarka a za nią solarka,właśnie ich mijałem. Kłamiecie jak z nut!

  OdpowiedzUsuń
 3. O godzinie 16 mijalem plugosolarki i ani nie sypal ani nie zgarnial z drogi tyle co jechali sobie w kierunku mieszkowic

  OdpowiedzUsuń
 4. Godz. 19 dwa pługi jechaly z chojny w kierunku gryfina

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.