Reklama [góra]

Spadł śnieg, bus w rowie, na drogach biało [relacja] [video]


Pogoda gwałtownie się zmienia, intensywne opady śniegu w regionie spowodowały, że na drogach w regionie zrobiło się niebezpiecznie biało. 

Zima nie daje za wygraną. Mimo zapowiadanego ocieplenia i poprawienia warunków atmosferycznych, dziś w godzinach popołudniowych mieszkańców naszego regionu zaskoczyły intensywne opady śniegu.
Ostrzeżenie o trudnych warunkach na drogach województwa zachodniopomorskiego ogłoszono za pośrednictwem Regionalnego Systemu Ostrzegania: W związku z opadami śniegu w woj. zachodniopomorskim, wystąpią trudne warunki do jazdy. Opady będą trwały do godzin porannych 12.01.2017. Relacje na żywo z dróg w regionie nasi dziennikarze prowadzą za pośrednictwem naszego profilu na twitterze [kliknij aby wejść]
Pomimo tego, że na drogi wyjechały już pługosolarki i solarki, trzeba zachować ostrożność. Śniegiem w wielu miejscach pokryte są nawet jezdnie dróg krajowych. Niedaleko Krzypnicy bus wylądował w rowie, nikomu nic się nie stało, jednak na czas wyciągania pojazdu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.W pierwszej kolejności odśnieżane są drogi krajowe i wojewódzkie, później służby zajmą się trasami lokalnymi, nie oczekujmy jednak cudów pogoda zaskakuje nas wszystkich, większość dróg jeszcze nie odwiedziły pługi i solarki.


Nie trudno o kolizję, mimo dobrze przygotowanego do sezonu zimowego samochodu, pamiętajmy o tym, że najlepszym zabezpieczeniem przed wypadkiem jest zachowanie odpowiedniej odległości, rozwaga i skupienie na drodze.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.