Dwa zwycięstwa Victorii w lidze

W sobotę 14 stycznia drużyna Victorii rozpoczęła rundę rewanżową w V lidze tenisa stołowego. Pierwsze mecze rundy rewanżowej Victoria rozegrała na wyjeździe a przeciwnikami naszego zespołu były drużyny ze Smolnicy oraz z Dębna.

W pierwszym sobotnim meczu Victoria pokonała UKS Technik Smolnica 8:2. Skład drużyny oraz zdobyte pkt:. Karol Kłonowski, Michał Olejnik, Patryk Zając po 2,5pkt; Tomasz Bałachowski 0,5pkt. Zawodnicy rezerwowi Krzysztof Jachowicz, Filip Marchewka.

W drugim sobotnim meczu Victoria zwyciężyła STS Dębno Lub. 7:3 Skład drużyny oraz zdobyte pkt:. Karol Kłonowski, Michał Olejnik po 2,5pkt; Filip Marchewka 1,5pkt; Patryk Zając 0,5pkt. Skład drużyny uzupełnił Krzysztof Jachowicz.

Obecnie Victoria zajmuje III miejsce w V lidze tenisa stołowego.

W ubiegłą sobotę 7 stycznia zawodnicy Victorii brali udział w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica. Bardzo udany występ zanotował Piotr Junosz gdzie w kategorii szkół podstawowych zajął III miejsce.

W kategorii mężczyzn +40 - IV miejsce zajął Tomasz Bałachowski natomiast Michał Olejnik w kategorii mężczyzn do 40 lat uplasował się na miejscu VI.