Reklama [góra]

Nowa przychodnia zdrowia oficjalnie otwarta [foto] [video]Choć nowa przychodnia zdrowia działa już od początku roku, w niedzielę 29 stycznia dokonano oficjalnego przecięcia wstęgi w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej "Dom" znajdującym się przy ulicy Odrzańskiej w Chojnie. 

Wśród gości podczas tego wydarzenia można było zauważyć starostę gryfińskiego Wojciecha Konarskiego, radnego Rady Miejskiej w Chojnie Bronisława Krzyżanowskiego oraz księży - Andrzej Galant z parafii na Osiedlu Lotnisko i Jan Zalewski z parafii pw. Świętej Trójcy, którzy poświęcili obiekt.

- Urzeczywistniłam swoje marzenie zawodowe. Marzyłam zawsze, żeby kiedyś pracować w swojej własnej przychodni no i to się stało z dniem 2 stycznia tego roku w Chojnie - mówi Dorota Rydzewska-Sirant, lekarz z ponad 20 letnim stażem pracy i właścicielka przychodni.Skąd wzięła się nazwa przychodni "Dom"?  - Jest to chęć stworzenia domowych warunków dla wszystkich pacjentów poprzez działalność właścicieli i lekarzy - dodaje Pani Dorota.

Przychodnia funkcjonuje w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.
O przychodni zdrowia pisaliśmy również wcześniej w poniższych artykułach:
Nowa przychodnia otwarta od 2 stycznia, byliśmy w środku
Nowa przychodnia rodzinna w Chojnie
Budowa prawie na ukończeniu, nowa przychodnia ruszy za kilka tygodni
Powstaje nowa przychodnia zdrowia, pacjenci mogą już się do niej zapisać

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.