Reklama [góra]

Paulina nagrodzona wyróżnieniem w finale Międzynarodowego Festiwalu w Będzinie.


Kilkanaście tysięcy artystów z Polski i z zagranicy wzięło udział w eliminacjach do XXIII Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie . Do przesłuchań finałowych, które odbyły się w dniach 12-14.01.2017 r w Państwowej Szkole Muzycznej w Będzinie dostało się 130 podmiotów wykonawczych min. uczennica chojeńskiego Gimnazjum –Paulina Cholewa (instruktor Sylwia Janiak vel Kubiak). 

Po trzech dniach przesłuchań jury w składzie: prof. dr hab. Wiesław Delimat – Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie - przewodniczący, prof. dr hab. Jerzy Rachubliński – Akademia Muzyczna im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi i ks. dr hab. Paweł Sobierajski – Akademia Muzyczna im. K. Szymanowskiego w Katowicach podjęło decyzję i nagrodziło najlepszych. 

Chojnianka została również zauważona przez reżysera Dariusza Wiktorowicza, który podczas przesłuchań wybierał najciekawsze prezentacje i zaprosił Paulinę do występu Koncercie Galowym , który odbył się 15.01.2017 r w Sanktuarium Polskiej Golgoty w Będzinie.

Podczas pobytu na południu Polski, Paulina wzięła również udział w wokalnym Talent Show Sing w Krakowie. Docierając do finału , zajęła II miejsce.

Paulina jeszcze nie wie czy przyszłość chciałaby wiązać z estradą. Każdy festiwal jest dla niej niezapomnianą muzyczną przygodą, nawet ten bez nagrody. Trzymając się swojego motta "nie ważny werdykt, ważne wrażenie jakie po sobie zostawiamy" - cieszy się każdym swoim występem.Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.