Reklama [góra]

„Pracowity” weekend tenisistów stołowych UKS-T Victoria


UKS -T Victoria Chojna rozegrała kolejne mecze ligowe o mistrzostwo V ligi tenisa stołowego. W zaległym meczu ,który został rozegrany w piątek w Policach Victoria pokonała IV UKS Champion Police 10:0. Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny.

Skład drużyny oraz zdobyte pkt.
Zając Patryk , Bałachowski Tomasz , Olejnik Michał , Kłonowski Karol ( wszyscy po 2,5pkt.)

W pierwszym sobotnim meczu Victoria gościła drużynę LKS Mewa Resko .Choć nasza drużyna pokonała przyjezdnych 7:3 to wynik nie odzwierciedla tego co działo się w poszczególnych pojedynkach. Wszyscy zawodnicy występujący w meczu musieli walczyć zacięcie aby dowieźć swoje zwycięstwa do końca.

Skład drużyny :
Olejnik Michał -2,5pkt., Kłonowski Karol-1,5pkt.,Zając Patryk -1,5pkt. ,Marchwewka Filip -1pkt., Bałachowski Tomasz -0,5pkt , Jachowicz Krzysztof .

W drugim sobotnim meczu Victoria zmierzyła się z liderem V ligi drużyną MSZS Świdwin. Po bardzo emocjonującym meczu Victoria doznała porażki 4:6. Wynik mógłby być bardziej korzystny gdyby nie pechowe dwie porażki w pięciosetowych pojedynkach.

Pozostałe pojedynki również dostarczyły wiele emocji a o końcowych rozstrzygnięciach decydowały ostatnie piłeczki w poszczególnych setach.

W ligowej tabeli obecnie Victoria zajmuje IV miejsce. Kolejne mecze Victoria rozegra 4 marca podejmując drużyny z Koszalina.

Bałachowski Tomasz

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.