Reklama [góra]

"Pracowity" weekend tenisistów stołowych UKS-T Victoria [foto]


UKS -T Victoria Chojna rozegrała kolejne mecze ligowe o mistrzostwo V ligi tenisa stołowego. W zaległym meczu, który został rozegrany w piątek w Policach Victoria pokonała  IV UKS Champion Police 10:0.Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny.

Skład drużyny oraz zdobyte pkt.: Zając Patryk, Bałachowski Tomasz, Olejnik Michał, Kłonowski Karol (wszyscy po 2,5 pkt.).

W pierwszym sobotnim meczu Victoria gościła drużynę LKS Mewa Resko. Choć nasza drużyna pokonała przyjezdnych 7:3 to wynik nie odzwierciedla tego co działo się w poszczególnych pojedynkach. Wszyscy zawodnicy występujący w meczu musieli walczyć zacięcie aby dowieźć swoje zwycięstwa do końca.

Skład drużyny i punkty: Olejnik Michał -2,5 pkt; Kłonowski Karol-1,5 pkt; Zając Patryk - 1,5 pkt; Marchwewka Filip -1 pkt; Bałachowski Tomasz -0,5 pkt; Jachowicz Krzysztof.

W drugim sobotnim meczu Victoria zmierzyła się z liderem V ligi drużyną MSZS Świdwin. Po bardzo emocjonującym meczu Victoria doznała porażki 4:6. Wynik mógłby być bardziej korzystny gdyby nie pechowe dwie porażki w pięciosetowych pojedynkach.

Pozostałe pojedynki również dostarczyły wiele emocji a o końcowych rozstrzygnięciach decydowały ostatnie piłeczki w poszczególnych setach. 

W ligowej tabeli obecnie Victoria zajmuje IV miejsce. Kolejne mecze Victoria rozegra 4 marca podejmując drużyny z Koszalina.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.