Reklama [góra]

Spadł śnieg, warunki na drogach w regionie [kamery] [mapa]


Od wczesnych godzin porannych na drogach w regionie pracuje sprzęt do odśnieżania. Najgorzej jest na drogach lokalnych, z kolei odśnieżona została już większość dróg krajowych. 

Jeszcze w poniedziałek wieczorem padał deszcz, w nocy spadła duża ilość śniegu. Pod białym puchem w wielu miejscach jest lód. Kierowcy muszą zachować ostrożność. W regionie doszło do kilku niegroźnych kolizji. 

Jak informuje dyżurny ruchu GDDKiA wszystkie drogi krajowe o godz. 8 były odśnieżone. Na trasach nr 31 (Węzeł Radziszewo - Chojna - Sarbinowo) i 26 (Krajnik Dolny - Myślibórz - Renice) nawierzchnia jest czarna ale mokra. Na zachodniopomorskich drogach pracuje 50 pługów i solarek. 

Widok z kamer na drogi krajowej (fot. GDDKiA)

Znacznie gorzej jest na drogach wojewódzkich. trasy nr 124 (Chojna - Cedynia), 125 (Wierzchlas - Moryń - Cedynia), 126 (Dębno - Mieszkowice - Osinów Dolny) są białe, na jezdni jest zajeżdżony śnieg. Podobnie jest na trasach nr 122 (Krajnik Dolny - Banie), 120 (Gryfino - Stare Czarnowo) i 121 (Pniewo - Banie). Na drodze nr 122 od Bań w kierunku Pyrzyc sytuacja jest jeszcze gorsza. 

Sytuacja na drogach wojewódzkich, stan na. 31.01.2017 godz. 9:00.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.