Reklama [góra]

Warunki na drogach w regionie [mapa, zdjęcia z kamer]


Od rana według informacji dyżurnego ruchu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na drogach krajowych województwa zachodniopomorskiego pracuje 130 pługów i solarek. Większość krajówek jest odśnieżona, znacznie gorzej jest na trasach wojewódzkich i lokalnych. 


Zdjęcia z kamer GDDKiA
Na trasach krajowych według informacji uzyskanych od dyżurnego ruchu - jezdnie są czarne ale mokre, widać to również na kamerach znajdujących się przy drodze. Śnieg i błoto pośniegowe zalega za to na pozostałych trasach. Kolejną dobę na odśnieżenie czeka popularna droga wojewódzka nr 124 w kierunku Cedyni i dalej do granicy w Osinowie Dolnym.

Na zdj. Warunki na drogach - 8.01.16, godz. 13;00, fot. ZZDW w Koszalinie - żółty kolor oznacza nawierzchnię czarną z lokalnym błotek pośniegowym; niebieski - nawierzchnię oblodzoną; pomarańczowy - zajeżdżony śnieg i błoto; szary - zajeżdżony śnieg, czarna w śladzie kół; czarny - droga nieprzejezdna
Warunki na drogach znacznie pogorszyły się w sobotę popołudniu. Kierowcy narzekali na nieodśnieżone jezdnie, około godziny 19 biała była nawet jezdnia na drodze ekspresowej S3. Nasi czytelnicy informowali o pierwszy pługosolarkach pracujących na drogach krajowych nr 31 i 26 dopiero wieczorem.

W niedzielę termometry mają pokazywać od -3 do -7 stopni Celsjusza.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.