Reklama [góra]

Wydarzenia Tygodnia - program informacyjny - 27.01.2017 [video]


Zapraszamy do oglądania naszego cotygodniowego programu informacyjnego "Wydarzenia Tygodnia". W każdy piątek po godz. 20 prezentujemy najciekawsze informację z regionu powiatu gryfińskiego, myśliborskiego i okolic Kostrzyna. 


Program nagrywany w naszym studiu w Chojnie będzie emitowany w każdy piątek po godz. 20:00 na portalach chojna24.pl, gryfino24.info i pograincze24.pl. Program prowadzi Dorota Nowak i Paweł Sławiński.

O czym usłyszymy w dzisiejszym wydaniu:
  • Tylko kilka dni pozostało na rejestrację telefonicznych kart sim, 
  • Podwójny sukces policji, funkcjonariusze CBŚP rozbili gang narkotykowy i grupę zajmującą się kradzieżą samochodów. 
  • Roman Czejarek i Polskie Radio z programem na żywo prosto z chojeńskiego ratusza
  • Do radnych wpłynął wniosek o zmniejszenie wysokości podatku rolnego
  • Zesłanie to nowy film dokumentalny, który jest produkowany przez naszą redakcję i zawiera zapis wspomnień mieszkańców regionu, którzy przeżyli zsyłkę na Sybir
  • Wychowanek Energetyka Gryfino będzie grał w ekstraklasie?
  • Kluby sportowe ze wsparciem Urzędu Marszałkowskiego
Przygotowany przez naszą redakcję serwis informacyjny można oglądać nie tylko na komputerach ale również na smartfonach i telewizorach z funkcją YouTube. Program jest nagrywany w naszym studiu. Niebawem wracamy również z relacjami na żywo oraz rozpoczynamy produkcję filmów dokumentalnych. Nasze portale to przede wszystkim nasi czytelnicy, których serdecznie zapraszamy do tworzenia wspólnie z nami nowego programu, zgłaszania swoich uwag, komentarzy oraz propozycji.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz informację, zdjęcia lub filmy? Chciałbyś nas zaprosić na organizowane przez siebie wydarzenie? Zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją, pod nr tel. 601 492 482, 721 355 465 lub poprzez e-mail: redakcja@chojna24.pl


Naszych czytelników zapraszamy również do śledzenia naszych profili w social mediach:
Snapchat: chojna24.pl

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.