Reklama [góra]"Armią rządzi szaleniec", "kampania PiSu była oparta na kłamstwie" - politycy PO przyjechali do Gryfina [video]


Około trzydziestu osób, głównie ludzi starszych, wzięło udział w spotkaniu z politykami Platformy Obywatelskiej. Gryfino odwiedzili - były Minister Sprawiedliwości Borys Budka, posłanka Beata Małecka-Libera i poseł Krzysztof Gadowski. 

Posłowie PO krytykowali rząd Prawa i Sprawiedliwości. Podobne spotkania odbywały się w całym województwie zachodniopomorskim.

- Mówię to z pełna odpowiedzialnością, za armię odpowiada szaleniec, odpowiada człowiek, który absolutnie nie powinien się znaleźć na tym miejscu. Cała kampania PiSu została oparta na kłamstwie. Nasz kolega, dawny z partii (...) wicepremier Gowin, miał być ministrem obrony narodowej. Na czele MONu stoi osoba, która nie ma kompletnie żadnych kwalifikacji, przez którą odeszło z armii pełno generałów i będą odchodzić następni. Wszelkie decyzję kadrowe są podejmowane nie przez dowódców ale przez cywilną grupę współpracowników ministra Macierewicza - mówił Borys Budka.

W gryfińskim Klubie Nauczyciela dyskutowano między innymi o reformie oświaty, strajku polityków w sali sejmowej czy obecnych działań Platformy Obywatelskiej. Fragmenty wypowiedzi zamieszamy poniżej w materiale video.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.