CHALPS: Final Four w IV kolejce sezonu [foto]

W ostatnią sobotę lutego odbyła się IV kolejka sezonu 2016/2017. W rywalizacji miało wziąć udział 5 zespołów, niestety i tym razem jeden z zespołów nie pojawił się na turnieju (Libero Chojna).

Formuła rozgrywek została utrzymana zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, czyli każdy z każdym do dwóch wygranych setów (do 25 pkt) i ewentualny tie-break do 15. System punktacji polegał na przyznawaniu 1 pkt za zwycięstwo i 0 pkt za porażkę.

Dobrą dyspozycję utrzymuje drużyna "Wataha", która tym razem nie pokonała lidera, ale znów wygrała seta. Słabszy występ zanotowała Widuchowa, która w styczniowym turnieju zajęła drugie miejsce, tym razem przegrała wyraźnie wszystkie trzy mecze, nie wygrywając nawet seta.

Na wspomnienie zasługuje także drugi set meczu pomiędzy Narostem a D&E-Medem. Drużyna z Narostu prowadziła aż 10 punktami (21:11) by ostatecznie przegrać tego seta i całe spotkanie 0:2.