Reklama [góra]

Pościg w Osinowie Dolnym, policja ścigała Range Rovera


W okolicach Osinowa Dolnego trwa pościg policji za samochodem marki Range Rover. Informacja o pościgu, który prowadzi niemiecka policja wpłynęła do polskich funkcjonariuszy w poniedziałek po godz. 8.  

- Od strony granicy w kierunku Cedyni policja niemiecka ściga Land Rovera - informuje nas rzecznik policji. Na miejsce ruszyli również polscy policjanci.

Aktualizacja, 8:42

Jak informują nas nasi czytelnicy, pościg zakończył się w okolicach Góry Czcibora, ścigany pojazd był na niemieckich tablicach rejestracyjnych. Kierowca jest już w rękach policji. Na miejscu są polscy i niemieccy funkcjonariusze.

Aktualizacja, 8:50

Kierowca próbował uciekać na piechotę, wiadomo już, że był to obywatel Litwy, został błyskawicznie zatrzymany przez funkcjonariuszy. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć - auto zostało skradzione w Hamburgu, kierowca nie zatrzymał się do kontroli, najechał na tzw. kolczatkę. Bez powietrza w oponach pojazd przejechał kilka kilometrów.

Aktualizacja, 9:20

Najnowsze informację i zdjęcia z miejsca zdarzenia prezentujemy w artykule Pościg za Range Roverem zakończony w okolicach Cedyni.

fot. pixabay

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.