Reklama [góra]

Posłowie PiS murem za szkołą w Gogolicach


Pięciu posłów z Prawa i Sprawiedliwości stoi murem za utrzymanie Szkoły Podstawowej w Gogolicach. Na ręce Przewodniczącej Rady Miejskiej w Trzcińsku Zdroju trafiło pismo wyrażające sprzeciw wobec zamiaru likwidacji placówki. 

- Z mojej inicjatywy powstał Komitet Protestacyjny przeciwko likwidacji Szkoły Podstawowej w Gogolicach. Na jedno z zebrań zaprosiłem posła na Sejm RP i zarazem prezesa Zarządu Okręgowego PiS Województwa Zachodniopomorskiego Leszka Dobrzyńskiego i wicekuratora oświaty województwa zachodniopomorskiego Jerzego Sołtysiaka. Po tym spotkaniu posłowie na Sejm RP wystosowali następujące pismo do przewodniczącej rady - mówi nam Franciszek Sidoruczk, mieszkaniec Trzcińska Zdroju i lokalny działacz PiS. 

List, który trafił na ręce przewodniczącej Mari Woźniak został podpisany przez posłów: Joachima Brudzińskiego, Michała Jacha, Leszek Dobrzyński, Artur Szałabawka i Krzysztof Zaremba. 

Poniżej publikujemy pismo posłów na sejm (aby powiększyć stronę, należy na nią kliknąć). O zamiarze likwidacji placówki i spotkaniach w tej sprawie pisaliśmy w artykułach: 
Przyszłość szkoły w Gogolicach przesądzona? Rodzice i mieszkańcy Gogolic przeciwko likwidacji, zapowiadają walkę o szkołę

fot. wikipedia, twitter

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.