Reklama [góra]

Trzech nietrzeźwych, dwóch z narkotykami i jeden bez uprawnień - w 7 dni


W minionym tygodniu policjanci na terenie powiatu gryfińskiego ujawnili trzech nietrzeźwych kierujących, jeden prowadził pojazd pod wpływem alkoholu, inny miał przy sobie narkotyki lub prowadził bez uprawnień. Ponadto na gorącym uczynku lub w bezpośrednim pościgu zatrzymano 17 sprawców. 

W sobotę 18 lutego o godz. 17:20 na ulicy Poniatowskiego w Mieszkowicach policjanci ruchu drogowego z KP Chojna podczas kontroli drogowej ujawnili, iż 24-letni Marek B. mieszkaniec powiatu myśliborskiego kierował pojazdem pomimo cofnięcia mu uprawnień.

Kilka godzin później, w nocy ok godz. 1:45 w Chwarstnicy policjanci ruchu drogowego KPP Gryfino ujawnili, że kierujący Audi na gryfińskich numerach rejestracyjnych znajduje się w stanie nietrzeźwości, badanie wykazało 0,81 mg/l. 

Również w niedzielę, 18 lutego o godz. 13:15 w Piasecznie policjanci ruchu drogowego z KPP Gryfino ujawnili nietrzeźwego kierującego 40-letniego Mariusza W. mieszkańca powiatu gryfińskiego, który kierował pojazdem marki Volkswagen Golf, badanie wykazało 0,82 mg/l.

W czwartek 23 lutego o godz. 6:25 na ulicy Niepodległości w Gardnie policjanci OPI z KPP Gryfino podczas kontroli drogowej samochodu osobowego marki Volkswagen Touran na gryfińskich numerach rejestracyjnych ujawnili, że kierujący 43-letni Dariusz Ł. lat mieszkaniec powiatu gryfińskiego znajduje się w stanie nietrzeźwości, badanie wykazało 1,09 mg/l. 

W ten sam dzień, również w Gardnie w trakcie interwencji policyjnej patrol ujawnił u 42-letniego Roberta K. mieszkańca powiatu gryfińskiego amfetaminę w ilości 0,37 g. postępowanie prowadzi KPP Gryfino. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.