Reklama [góra]

Centrum Informacji Turystycznej z kolejnym certyfikatem3 marca 2017 r., podczas Walnego Zebrania Członków Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej w Karlińskim Ośrodku Kultury w Karlinie, odbyło się oficjalne wręczenie certyfikatów dla punktów informacji turystycznej województwa zachodniopomorskiego, które poddały się temu procesowi. 

Gryfińskie Centrum trzeci z rzędu otrzymało 2 gwiazdki na 4 możliwe do zdobycia. Certyfikat jest ważny do 31 maja 2018 roku.

CIT w Gryfinie po raz kolejny znalazł się w elitarnym gronie polskich biur informacji turystycznej, które pozytywnie przeszły proces certyfikacji i tym samym zostały zaliczone przez Polską Organizację Turystyczną do grona biur współpracujących w ramach Polskiego Systemu Informacji Turystycznej.

Regulamin certyfikacji wprowadzał 4 kategorie. Punkty w poszczególnych kategoriach przyznawane były za każde z następujących kryteriów: lokalizacja placówki, oznaczenie dojścia i dojazdu, dostępność dla turystów, w tym niepełnosprawnych, dni i godziny pracy, kwalifikacje pracowników, w tym znajomość języków obcych, jakość, zasięg i kompletność udzielanych informacji, wygląd, funkcjonalność i estetyka jej wnętrza, zaopatrzenie w materiały informacyjno-promocyjne, inicjatywy własne.

Sebastian Rożko
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gryfinie
Centrum Informacji Turystycznej

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.