Reklama [góra]

Chojeńskie wydarzenie z patronatem Prezydenta RP


W ramach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w sobotę 4 marca Centrum Kultury w Chojnie organizuje wydarzenie pn. "Namioty Wyklętych". Na wniosek dyrektor CK Barbary Andrzejczyk patronat nad tym wydarzeniem objął Prezydent RP Andrzej Duda. 


Podczas chojeńskich obchodów tego święta odbędzie się prezentacja filmu w bibliotece, spotkanie z muzealnikiem, grochówka wojskowa, strzelnica pneumatyczna, przejażdżki konne czy lekcja historii w plenerze. Początek o godz. 12.

Poniżej prezentujemy pismo, które zostało przesłane z Kancelarii Prezydenta. 

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej zdecydował o ustanowieniu "Patronatu Prezydenta RP Andrzeja Dudy – Żołnierzom Wyklętym", którym obejmowane będą obchody ku czci Żołnierzy Wyklętych organizowane w roku 2017. Wniosek o patronat złożyła dyrektor Centrum Kultury w Chojnie Barbara Andrzejczyk Pragniemy przekazać, że projekt Dzień Żołnierzy Wyklętych – Namioty Wyklętych (4 marca 2017 roku, Chojna) uzyskał prezydencki patronat.

W związku z udzielonym patronatem Prezydenta RP uprzejmie prosimy o umieszczenie w zaproszeniach, materiałach informacyjnych i promocyjnych dotyczących Państwa przedsięwzięcia logo patronatu, które przesyłamy w załączniku. Logo można powiększać lub zmniejszać. Jeśli zamieszczenie logo okaże się niemożliwe, prosimy o użycie formuły tekstowej o brzemieniu: Patronat Prezydenta RP Andrzeja Dudy – Żołnierzom Wyklętym. Możliwe jest również zastosowanie obu identyfikacji patronatu: tekstowej i graficznej (logo).


(...)


Z wyrazami szacunku –
DARIUSZ MACIAK
Ekspert
Biuro do Spraw Wystąpień Prezydenta i Patronatów

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.