Reklama [góra]

Finisz przygotowań - ostatni weekend przed piłkarską wiosną


To już ostatni weekend przed rozpoczęciem piłkarskiej wiosną. Drużyny z całego regionu będą miały okazję sprawdzić swoją formę na finiszu przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2016/2017. 

Odra Chojna w Gryfinie rozegra mecz z Energetykiem pierwszy gwizdek o godz 11:00.(sobota)Jak do tej pory zawodnicy z Chojny rozegrali 6 sparingów.  Ich bilans to pięć zwycięstw i jedna porażka. Te statystyki mogą napawać optymizmem fanów chojeńskiego klubu. Warto jednak podkreślić że mecze kontrolne, a starcia o punkty nie musza mieć pokrycia.

Rezerwy Energii zagrają w niedzielę (05.03) ze Zrywem Kołbaskowo. Początek meczu zaplanowany jest na godz 16:00 w Gryfinie.

Juniorzy Energetyka zmierzą się w Gryfinie z zespołem Zielonych Zielin w sobotę (04.03) o godz. 14:00.

Morzycko Moryń rozegra mecz w Pucharze Polski. Kolejny sparing zagra dopiero 12 marca. Piast Piaseczno zmierzy się ze Zrywem Góralice o godzinie 13:00. Orzeł Trzcińsko Zdrój w niedzielę zagra z Czciobrem Cedynia o godz 14:00. W sobotę o 15.00 z Osadnik  Myślibórz zmierzy się Sokołem Pyrzyce.


Odrzanka Radziszewo zorganizował  turniej na własnym obiekcie podczas którego wystąpi: Piast Chociwel i Ogniwo Babinek. Godzinówka prezentuje się następująco:

13:00 Odrzanka Radziszewo - Piast Chociwel
14:00 Piast Chociwel - Ogniwo Babinek
15:00 Odrzanka Radziszewo - Ogniwo Babinek.

W związku z rundą wiosenną, przypominamy że na łamach naszego portalu ponownie pojawią się nasze publikacje zapowiadające i podsumowujące weekendowe rozgrywki, czyli Co przyniesie weekend oraz Raport z boisk. Na boiska i stadiony ruszą również nasi fotoreporterzy.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.