Reklama [góra]

II Edycja Forum MMA już w ten weekend


25 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się Międzynarodowe Spotkanie Branży MMA. Jeśli jesteś miłośnikiem mieszanych sztuk walk nie może Cię tam zabraknąć. Jest to jedyne wydarzenie tego typu w Europie, które w tym samym czasie zrzesza zarówno zawodników, trenerów, managerów, promotorów i sympatyków tej dyscypliny sportowej. Na gości czeka wiele atrakcji takich jak Konferencja MMA, Amatorskie Mistrzostwa Polski w MMA, targi branżowe, spotkania z zawodnikami, trenerami, managerami, a także panele dyskusyjne, Gala rozdania Heraklesów 2016, treningi pokazowe z zawodnikami, walki zawodowe, strefa gwiazd i wiele innych.

Specjalnych gości jest mnóstwo gwiazdą wieczoru będzie na pewno Borys Mańkowski, znany jako "Diabeł Tasmański" i od 4 lat niepokonany w wadze półśredniej do 77 kg. Ponadto będzie można spotkać takich zawodników jak: Anzor Azhiev, Marcin "Bomba" Bandel, Paweł Biszczak, Łukasz "Sasza" Chlewicki, Bartosz Chyrek, Tomasz Drwal, Róża Gumienna, a także Artur "Kornik" Sowiński, Damian Stasiak, Piotr Strus, Grzegorz Szulakowski, Roman Szymański, Kamil Szymuszowski, Marcin Tybura, Marcin "The Polish Zombie" Wrzosek, Paweł Żelazowski i Marian Ziółkowski, a to tylko kilka nazwisk na liście. Jeśli chodzi o trenerów będziemy mogli spotkać Szymon Bońkowski, Paweł Derlacz, Michał Garnys, Robert Jocz i Grzegorz Sobieszek.

Bilety na Forum zaczynają się od 29 zł za wersję biletu w opcji standard, 39 zł standard plus, który dodatkowo zawiera plakat z podpisami gwiazd, kartę Forum MMA i specjalne wykłady na temat mieszanych sztuk walki. Za 89 zł można kupić bilet, który zawiera seminarium, na którym prowadzącymi będą Paweł Derlacz i Aslambek Saidov.

MMA należy do bardzo niebezpiecznej i wymagającej dyscypliny sportu. W trakcie zawodów nie wolno uderzać  łokciami, chociaż zależy to od federacji, nie wolno trafiać w narządy, w oczy, nie wolno łapać za uszy i nos, nie można łapać przeciwnika tylko za jednego palca, ewentualnie za cztery, nie wolno także uderzać rywala głową.

Dla miłośników MMA jest to niesamowita gratka, której nie powinni przegapić, taka okazja zdarza się tylko raz w roku. Jeśli jesteś sympatykiem mieszanych sztuk walk już podczas najbliższej gali KSW wypróbuj swoją wiedzę na temat zawodników obstawiając w zakładach bukmacherskich lidera. Możesz w ten sposób zarobić nieco dodatkowej gotówki. Mobilne kasyno Energy pomoże Ci w przypadku, gdy interesują Cię gry hazardowe wywołujące adrenalinę, moc rozrywki i szereg emocji.


Potrzebujesz więcej informacji ze świata sportu? Żaden problem, bo agencja seo pomoże Ci je znaleźć! Wystarczy, że wpiszesz dowolną frazę w wyszukiwarkę, a otrzymasz interesujące Cię wyniki.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.