Reklama [góra]Juniorzy Odry Chojna przed rundą wiosenną


Juniorzy Odry kończą właśnie okres przygotowawczy i już w ten weekend rozegrają pierwsze spotkanie ligowe. 

Podczas trwających 54 dni przygotowań, zawodnicy wzięli udział w dwóch turniejach halowych. Najpierw na początku lutego zajęli 7 miejsce w bardzo mocno obsadzonym turnieju "Local Energy Cup" w Schwedt.

Tydzień później uplasowali się na 3 miejscu podczas turnieju w Trzcińsku - Zdroju. Okazali się słabsi jedynie od Błękitnych Stargard i Świtu Skolwin.

W przerwie zimowej do zespołu dołączyło 3 nowych zawodników. Z trampkarzy awansowali Kacper Stańczyk i Radosław Kukuć.

Drużynę wzmocnił także nowy obrońca - Miłosz Wujko. Podopieczni Arkadiusza Łągiewczyka aktualnie zajmują 4 miejsce w tabeli. Do 3 Pomorzanina Nowogard tracą tylko 1 punkt. Celem młodych zawodników Odry jest co najmiej pierwsza 3.

Cel ten wydaje się dosyć realny, ponieważ wszystkie mecze z zespołami z czołówki chojnianie rozegrają na własnym boisku. Spotkanie inaugurujące rundę wiosenną rozegrają w najbliższą niedzielę  26 marca o godzinie 11:00.

 Mecz odbędzie się w Chojnie, a przeciwnikiem będzie wicelider tabeli - SCRS Barlinek. Jesienią przegraliśmy z rywalem 2:5. Czas na rewanż.

Kadra zespołu na rundę wiosenną:

Bramkarze: Maciej Mróz

Obrońcy : Adrian Dopierała, Damian Krzeszowski, Oskar Surowiecki, Kacper Kośmider, Dacjan Koster, Konrad Miler, Miłosz Wujko

Pomocnicy: Artur Galant, Jan Jesiółkowski, Dawid Kaczmarczyk, Filip Lewandowski, Luca Muscas, Dawid Klisowski,

Napastnicy: Piotr Kaszycki, Jakub Surowiecki, Kacper Gaj, Radosław Kukuć, Kacper Stańczyk

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.