Reklama [góra]

Mały konkurs recytatorski w Trzcińskim Domu Kultury [foto] [video]


W Trzcińskim Centrum Kultury odbył się Mały Konkurs Recytatorski – eliminacje gminne. W jury zasiadła między innymi dwójka aktorów Teatru Polskiego.


Ze zgłoszonych 28 osób w konkursie udział wzięło 26 uczniów z gminnych szkół. Jury w składzie Małgorzata Chryc-Filary (aktorka z Teatru Polskiego w Szczecinie) – przewodnicząca komisji konkursowej, Teresa Błońska (kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnie) – członek komisji, Eugenia Hajduk (emerytowany nauczyciel języka polskiego z Chojny) – członek komisji, Krystyna Leddin (pracownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnie) – członek komisji oraz Zbigniew Filary (aktor Teatru Polskiego w Szczecinie) – członek komisji, po wysłuchaniu wszystkich uczestników konkursu postanowili wyróżnić 10 osób w kategoriach Szkoły Podstawowe kl. I – III, kl. IV-VI i Gimnazjum.


W kategorii klas I – III wyróżnienie z prawem udziału w eliminacjach powiatowych otrzymali: Karolina Kozak, Hanna Osetek , Kacper Wardaszewski oraz bez prawa udziału w eliminacjach powiatowych Szymon Zawisza.

W kategorii klas IV – VI wyróżnienie z prawem do udziału w eliminacjach powiatowych otrzymali: Fabian Kiciński, Łucja Pieróg oraz Magdalena Wodzińska.

W kategorii gimnazjum wyróżnienie z prawem udziału w eliminacjach powiatowych otrzymali: Katarzyna Gralak, Zuzanna Karmelita oraz Anna Maria Osińska.

Każdy z uczestników konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom uczestnictwa a wyróżnieni dyplomy i atrakcyjne nagrody książkowe.
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.