Reklama [góra]

MTB w Przyjezierzu - nagrody nie tylko dla zawodników ale również dla kibiców


Pierwsze w tym roku w powiecie gryfińskim zawody MTB rozpoczną się w najbliższa niedzielę 26 marca. Organizatorzy przygotowali nagrody nie tylko dla zawodników ale również dla kibiców. 

- Po zakończeniu zawodów odbędzie się losowanie nagród, między innymi trzech rowerów o wartości ponad 6 tys zł. oraz 40 nagród rzeczowych o podobnej wartości. Ponadto dzięki sponsorom i wsparciu powiatu gryfińskiego opłata startowa, którą wnoszą zawodnicy na konto organizatora zostanie w całości przekazana na zakup sprzętu rehabilitacyjnego w postaci rowerów stacjonarnych dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Moryniu - mówi nam ks. Marian Augustyn.

Do zawodów zgłosiło się już ponad 250 osób. Zapisy internetowe zostaną zablokowane w sobotę 25 marca o godz. 12. Jeśli ktoś w tym czasie opłaci “wpisowe” (termin był do 23 marca) jest proszony o zabranie wydrukowanego potwierdzenia wpłaty. Osoby, które będą się zapisywały dopiero na miejscu zawodów, muszą się liczyć z dodatkową opłatą.

Podczas wydarzenia odbędzie się Akcja Krwiodawstwa, która będzie trwała od godz. 11.00 do 15.00, organizatorzy zapraszają również wszystkich motocyklistów na inaugurację sezonu motocyklowego w powiecie gryfińskim. Msza św. o godz. 12.00; start wyścigu godz. 13.00.

O zawodach pisaliśmy w artykule Grand Prix Powiatu Gryfińskiego w MTB i inauguracja sezonu motocyklowego - tylko w Przyjezierzu

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.