Reklama [góra]

Niesamowity Koncert z okazji Dnia Kobiet [video] [foto]


Przepiękny koncert w miejscowości Trzcińsko Zdrój, który został zorganizowany dla ... przepięknych Pań z okazji ich dzisiejszego święta. W końcu Dzień Kobiet jest raz do roku więc warto je uczcić "mocnym uderzeniem" muzyczny.


Od roku 1910, 8 marca obchodzony w Polsce jest Dzień Kobiet. Z tej okazji w sali widowiskowej Trzcińskiego Centrum Kultury zorganizowano koncert pt. "Klucz do Serca Kobiety". Gwiazdą sceniczną był zespół "Muzykanci". Jednakże na pierwszym miejscu były Panie, które tego wieczora mogły porwać się w rytm muzyki i świętować swój dzień. 

Organizatorem tego wydarzenia było Trzcińskie Centrum Kultury. W dzisiejszym dniu, kobiety były obdarowywane różnymi słodkościami lub przepięknymi kwiatami, bukietami. Te dwa podmioty, jak się okazuje, są najczęstszymi prezentami, które dostaje "płeć piękna".


Rodzajów kwiatów jest dużo. Jakie najbardziej są popularne? Na to pytanie znajdą państwo odpowiedź w artykule Piękny kwiatek dla pięknej Pani, kobiety mają swoje święto.

Wszystkim kobietom życzymy jeszcze raz wszystkiego najpiękniejszego a przede wszystkim aby ten dzień trwał przez cały rok.
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.