Reklama [góra]

Prima Aprilis w Centrum Kultury w Baniach!


Zapraszamy na program kabaretowy w wykonaniu grupy "Kabaret z konopi". Wydarzenie odbędzie się 1 kwietnia br o godzinie 17.00. Kabaret z Konopi to gwarancja dobrej zabawy.

Kabaret z Konopi powstał w 2004 roku w Kielcach. Zaczął występować dopiero od 2005. Przez lata zdobywał doświadczenie grając praktycznie na wszystkich festiwalach i przeglądach kabaretowych w kraju. 
Bardzo wcześnie też estrada stała się sposobem na życie członków kabaretu. Nagrody publiczności zdobywane w konkursach zaczęły przekładać się na dziesiątki zaproszeń w różne miejsca w Polsce. Początkowo kabaret występował w 4, 3 a nawet 2 osobowym składzie. Fundamentem grupy przez wiele lat był Krzysztof Kubalski i Norbert Orłowicz. Od 2012 roku członkiem bez którego nie da się wyobrazić Kabaretu z Konopi jest także Radosław Kielch. We trzech są w stanie zrobić wszystko a przede wszystkim dobrze się bawić razem z publicznością, za co tak są lubiani.
Publiczność telewizyjna na pewno miała okazję widzieć ich flagowe skecze jak: ZUS, DZIECI, KOKSu, KELNER, INTERNET, SPOWIEDŹ, DOSTAWCA PIZZY.

Najnowszy program to niesamowita mieszanka nowych skeczy i piosenek oraz sprawdzonych hitów, które śmieszą niezależnie od wieku. Warto też zaznaczyć, że piosenki Kabaretu z Konopi wykonywane są na żywo przez sam kabaret, który niezwykle rzadko korzysta z gotowych podkładów. 75 minut dobrej zabawy plus bisy, których nigdy nie brakuje to wspaniała rozrywka i świetnie spędzony czas.


10 lat na scenie! Zdobywcy ponad 70 nagród. Laurencji największych festiwali kabaretowych w kraju (PAKA, PKS, KOKS, Mulatka, Festiwal Dobrego Humoru w Gdańsku, Dowcipakery, Manewry Kabaretowe, Fermenty, Kopytko, Sieradzka Kuźnia Kabaretowa, Łóska, Zębatka i wiele innych)

Uczestnicy programów telewizyjnych takich jak:
- Kabaretożercy - TVP2,
- Stand-Up Zabij mnie śmiechem - Polsat
- Kabaretobranie 2012 - Polsat
- Odlotowe Manewry Kabaretowe 2012 - Polsat
- Między kuchnią a salonem - TVN
- Kabareton w Koszalinie 2013 - TVP2,
- Dzięki Bogu już Weekend 2013 - TVP2
- Kabareton TOP TRENDY 2014 - POLSAT
- Kabaretobranie 2014 – POLSAT
- Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2016 – POLSAT
- Żarty i Bardy 2016 - TVP2


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.