Reklama [góra]

To już rok chojeńskiego koła PZW Odra, w tych miejscach załatwisz "wędkarskie sprawy"


Bardzo szybko minął rok w chojeńskim kole nr 84 PZW Odra Chojna. To właśnie dzisiaj najmłodsze koło Okręgu Szczecińskiego obchodzi swoje pierwsze urodziny świętując swoją krótką, ale jakże bogatą rocznicę. 

Działalność statutowa koła prowadzona jest na wielu płaszczyznach od najmłodszych do najstarszych miłośników wędkarstwa. Bieżący rok zapowiada się również bardzo atrakcyjnie i pełen sportowych emocji w różnych dyscyplinach wędkarskich, ale w dużej mierze będzie bogaty w wydarzenia dla najmłodszych adeptów wędkarstwa. 

Koło wędkarskie PZW ODRA Chojna zaprasza wszystkich miłośników wędkarstwa do wstąpienia w szeregi Koła. W naszych punktach sprzedaży i informacji znajdujących się w Firmie Foto Studio Andrzej Stelmach ul. Jagiełły 28 w Chojnie i sklepie Wędkarskim „SANDACZ” pasaż handlowy przy Netto w Chojnie, każdy miłośnik wędkarstwa może dokonać opłat umożliwiających wędkowanie na wodach PZW, wyrobić kartę wędkarską, ale również załatwić sprawę związaną z rejestracją środka pływającego.
Wszelkich informacji o nadchodzących wydarzeniach po za punktami sprzedaży, można uzyskać również na naszej oficjalnej stronie koła www.pzwodra.pl

Z okazji rocznej działalności i zbliżającego się dnia Wędkarza przypadającego na 19 marca br. Zarząd Koła życzy wszystkim miłośniczkom i miłośnikom wędkarstwa taaaakkkiiieeejjjj ryby i samych sukcesów w nadchodzącym sezonie wędkarskim 2017 r.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.