Reklama [góra]

Tu kupisz i naprawisz rower, motocykl lub quada [video]


Słońce i ładna pogoda za oknem zwiastuję wiosnę a więc najwyższy czas wyciągnąć z piwnicy lub garażu nasze dwa kółka. 

Zanim jednak po kilkumiesięcznej przerwie wsiądziemy na siodełko, dobrze jest wykonać przegląd naszej maszyny i przygotować ją do jazdy.
- W przypadku motocykli jak i quadów jest bardzo podobnie, zaczynamy od sprawdzenia płynów eksploatacyjnych, smarowania elementów takich jak tuleje i łańcuchy. Bardzo ważne są hamulce. W rowerach mamy bardzo podobnie, zaczynamy od hamulców, płynów, łańcucha itp. - mówi Kamil Wolicki z nowo otwartego sklepu Stacja Bike. 

Kamil Wolicki odnosi spore sukcesy w Motocrossie, od 5 lat jeździ na quadzie, reprezentuje barwy Klubu Motorowego Chojna, jak sam mówi, przygotowując się do zawodów często jeździł właśnie na rowerze, otworzył sklep ponieważ chce tą pasją zarażać innych. 

Stacja Bike znajduje się na ulicy Żółkiewskiego w Chojnie na dworcu PKP. Sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00. W sklepie znajdziemy rowery renomowanych polskich marek Kross i Romet oraz zagraniczny KTM. Są również motocykle Rometa. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.