Reklama [góra]

Victoria w lidzie i nie tylko


W ubiegły weekend UKS-T Victoria rozegrała ostatnią kolejkę spotkań o mistrzostwo V ligi tenisa stołowego. Przeciwnikiem chojeńskiej drużyny był zespół KS Wielim Szczecinek.

Po bardzo dobrej i widowiskowej grze Victoria odniosła zdecydowane zwycięstwo nad drużyną gości 10:0.

Skład Victorii oraz zdobyte punkty: Patryk Zając 2,5 pkt; Filip Marchewka 2,5 pkt; Karol Kłonowski 1,5 pkt; Michał Olejnik 1,5 pkt; Krzysztof Jachowicz 1 pkt; Kamil Owczarek 1 pkt.

Po rundzie zasadniczej Victoria zajęła ostatecznie III miejsce w ligowej tabeli ustępując jedynie zespołom z Koszalina oraz ze Świdwina.

Końcowa tabela V ligi sezonu 2016/2017

1. III KTS Koszalin 39:1 [bezpośredni awans do IV ligi]
2. II MSZS Świdwin 37:3 [bezpośredni awans do IV ligi]

3. UKS-T Victoria 30:10
4. II ZZTS Złocieniec 25:15
5. UKS Technik Smolnica 23:17
6. II KS Wielim Szczecinek 17:21
7. LKS Mewa Resko 13:27
8. III ZZTS Złocieniec 12:26
9. IV UKS Champion Police 11:29
10. II STS Dębno 6:34
11. IV KTS Koszalin 5:35

Nie tylko liga

W Gryficach 19 marca rozgrywany był III WTK Kadetów w których Victorię reprezentowali Kuba Rajczak, Janek Gałuszka oraz Piotr Junosz. W rywalizacji ze starszymi kolegami nie udało się zająć miejsc w pierwszej dziesiątce ale turniej był doskonałym „przetarciem” przed kolejnymi zawodami .

W niedzielę 26 marca w Stepnicy zawodnicy Victorii brali również udział w Drużynowych Mistrzostwach Województwa . Klub Victorię w kat. młodzików reprezentowali Janek Gałuszka oraz Piotr Junosz ,którzy zajęli ostatecznie V miejsce.

Występ naszych młodzików należy uznać za udany ponieważ jest to ich pierwszy sezon w tej kategorii wiekowej .

We wtorek 28 marca w Dębnie Janek i Piotrek uczestniczyli w kolejnym etapie Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży szkolnej w tenisie stołowym w kat.drużynowej.

W turnieju w którym uczestniczyło pięć drużyn nasi zawodnicy reprezentujący Szkołę Podstawową im.Kornela Makuszyńskiego zajęli II miejsce premiowane awansem do Turnieju Finałowego Drużynowych Mistrzostw Województwa Szkół podstawowych w tenisie stołowym.

Turniej finałowy odbędzie się 7 kwietnia w hali OSIR w Dębnie z udziałem 8 najlepszych drużyn Szkół Podstawowych województwa zachodniopomorskiego.

W dniu 9 kwietnia w Sianowie zawodnicy Victorii wezmą udział w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w kat. młodzików, kadetów oraz juniorów.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.