Reklama [góra]

Wyborna forma wędkarska zawodnika PZW Odra Chojna Marka Wysokińskiego
Już w tą niedzielę drugiego kwietnia swój sezon zainauguruje koło nr 84 PZW Odra Chojna. Swoje pierwsze zmagania w klasyfikacji Grand Prix koła zawodnicy rozpoczną na Dziewokliczu, gdzie tydzień później ponownie spotkają się na tym łowisku przy okazji rozpoczynającego się sezonu szczecińskiej ligii spławikowej Grand Prix Okręgu 2017. 

Mimo, że start sezonu zaplanowano na początek kwietnia to część zawodników „Odry” już wędkowała z sukcesami. W ostatnią niedzielę 26.03.2017 r. w Pyrzycach na zbiorniku Sicina odbyły się zawody wędkarskie spławikowe organizowane przez Koło Pyrzyce i Klub Fala.

Koło Odra Chojna i zarazem klub WKS ODRA, jako jedyny reprezentował Marek Wysokiński, i to właśnie nasz reprezentant okazał się najlepszym zawodnikiem uzyskując końcowy wynik w granicach 7 kg złowionych ryb.

Już pod koniec kwietnia odbędzie się jedna z najważniejszych imprez sportowych w kalendarzu wędkarskim Okręgu szczecińskiego. To właśnie w dniach 21 – 23 kwietnia na Wyspie Puckiej w Szczecinie rozegrane zostaną eliminacje do Grand Prix Polski w dyscyplinie spławikowej. 

W tych dniach w Szczecinie będziemy gościć zawodników, z całej Polski, którzy powalczą o start do przyszłorocznych Grand Prix Polski. Jednym z niewielu reprezentantów Okręgu szczecińskiego będzie zawodnik Koła PZW Odra Chojna, Marek Wysokiński, który po uzyskaniu stosownej licencji zawodniczej będzie rywalizował o kwalifikację do Grand Prix 2018.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.