Reklama [góra]

Znamy zwycięzcę 5. edycji Chojeńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej [foto]


Z kolejki na kolejkę frekwencja zespołów uczestniczących w zawodach jest coraz mniejsza.
W przedostatniej kolejce sezonu, która odbyła się w sobotę 25 marca do rywalizacji przystąpiły zaledwie 3 drużyny.


W pierwszym meczu Widuchowa rywalizowała z liderem rozgrywek D&E-Med Team. Po zaciętym i bardzo wyrównanym meczu, ostatecznie zwyciężył lider pokonując rywala 2:1. W kolejnym spotkaniu przeciwnikiem D&E-Medu była ekipa Watahy, która bez swoich dwóch liderów (Masłowski, Kusiak) dość gładko przegrała spotkanie 2:0.

Ostatnim meczem tego dnia było starcie pomiędzy Widuchową a Watahą. Zwycięsko z parkietu schodziła Widuchowa, pokonując Watahę 2:1.

Podział punktów po turnieju wygląda następująco:
D&E-Med 2pkt
Widuchowa 1 pkt
Wataha 0 pkt

Podsumowując klasyfikację generalną tabela wygląda następująco:
1. D&E-Med 23 pkt
2. Narost 14 pkt
3. Ex aequo Widuchowa i Watach 12 pkt
5. Libero Chojna 8 pkt

Na kolejkę przed końcem sezonu 2016/2017 mistrzem V edycji CHALPS został obrońca tytułu drużyna D&E-Med Team. Ostateczna kolejność pozostałych miejsce, w tym i na podium zostanie rozstrzygnięta w ostatniej kolejce. Jesteśmy przekonani że rywalizacji i emocji w walce o 2 i 3 miejsce nie zabraknie. Szansę na 2 miejsce mają trzy zespoły, lecz jeden z nich zajmie niechlubną 4 pozycję. Która drużyna będzie świętować srebro a która zazna goryczy porażki przekonamy się w ostatniej kolejce sezonu, która odbędzie się 22 kwietnia.Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.