Reklama [góra]

Amatorska Liga Piłki Siatkowej przy Centrum Kultury w Chojnie


To już koniec, za nami VI kolejka, a za razem V Edycja Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, która rozgrywana jest w sali sportowej w Nawodnej. Ostatnie pojedynki, miały miejsce 22 kwietnia. 

Przed ostatnią kolejką można już było podać zwycięzce zespół D-E MED (na zdjęciu), jednak miejsca następne były możliwe do osiągnięcia przez trzy zespoły Team Narost który posiadał 14 punktów, Team Widuchowa i Team Wataha po 12 punktów.Tabelę na V miejscu zamykał zespół Libero Chojna z 8 punktami.Niestety do turnieju nie przystąpił zespół Watahy, co pozwoliło dwóm zespołom walczyć o miejsce II i III. 

Mimo bardzo ambitnej walki zespół z Widuchowej musiał uznać wyższość Team z Narostu który zajął II miejsce.Po zakończeniu turnieju drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy. W tym turnieju, zgodnie z nowymi zasadami, wybrano najlepszego zawodnika, którym okazał się Zbigniew Tołłoczko z Libero Chojna otrzymując pamiątkową statuetkę. Końcowa tabela V Edycji Ligi przedstawia się następująco:
  • I miejsce D-E MED 25 pkt.
  • II miejsce Team Narost 15 pkt
  • III miejsce Team Widuchowa 14 pkt.
  • IV miejsce Team Wataha 12 pkt.
  • V miejsce Team Libero Chojna 8 pkt
Organizatorzy chcą serdecznie podziękować w szczególności Dyrekcji Centrum Kultury w Chojnie Barbarze Andrzejczyk oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Nawodnej Ewie Zatorskiej, a także wszystkim którzy przyczynili się w przygotowaniu i organizacji wszystkich turniejów i zapraszają na jesień na VI Edycje Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej przy CK w Chojnie.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.