Reklama [góra]

Bardzo dobry występ chojeńskich biegaczy z podstawówki [foto]


25 kwietnia w Gryfinie odbył się Finał Wojewódzki w Drużynowych Biegach Przełajowych. Z całego województwa zjechały się najlepsze drużyny reprezentujące każdy powiat z województwa zachodniopomorskiego. 

Powiat gryfiński reprezentowały zarówno dziewczęta, jak i chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chojnie. Pomimo trudnych warunków pogodowych Katarzyna Jabłońska została W-ce Mistrzynią w biegu na 800 m indywidualnie, natomiast drużynowo dziewczęta uplasowały się na 5 miejscu w województwie. Nasza drużyna to: rocznik 2006 i młodsi: Katarzyna Jabłońska, Maja Jóźwiak, Daria Klisowska, Natalia Solecka, rocznik 2005 i 2004: Magdalena Chatłas, Magdalena Braszka, Kinga Basic i Natalia Krasowska.


Reprezentacja chłopców to W-ce Mistrzowie Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych, ich skład to: rocznik 2006 i młodsi: Marcin Kukuć, Kacper Różycki, Mariusz Danielczuk i Szymon Deląg, rocznik 2005 i 2004: Błażej Kozłowski, Mikołaj Sokołowski, Filip Ułasowicz i Michał Macyszyn. Indywidualnie Marcin Kukuć uplasował się na 4 m-cu, Kacper Różycki na 7.

Grupa młodsza zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców miała do pokonania trasę 800 m, natomiast grupa starsza rywalizowała na dystansie 1000 m. W każdej grupie wiekowej startowało około 100 zawodników, dlatego tym większy sukces naszych uczniów. Serdeczne gratulacje!

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.