Reklama [góra]

Co Przyniesie Weekend? - Świąteczna kolejka


W wielką sobotę zostaną rozegrane kolejne spotkania drużyn z naszego regionu. Tradycyjnie, swoje mecze zagrają druzyny od IV ligi do Regionalnej Okregówki.

IV liga: Liderujący Energetyk Gryfino u siebie podejmie Gryf Polanów. Ekipa Łukasza Cebulskiego musi zdobyć w tym starciu punkty aby odskoczyć dla Bałtyku Koszalin który jest wiceliderem ligi. W ostatnim spotkaniu pomiędzy drużynami Energii i Gryfu padł wynik remisowy 1-1.  

Osadnik Myslibórz, który jest tuż nad strefą spadkową zagra z Hutnikiem Szczecin. Pierwszy gwizdek o godz. 13:00.

Dąb Dębno jest bardzo bliski spadku do ligi okręgowej. Potrzebuje więc punktów jak powietrza, jednak będzie o nie bardzo trudno. Najbliższy mecz rozegrają z MKP Szczecinek (godz 13.00)

Wojewódzka Okręgówka: Odra Chojna zmierzy się przed własną publicznością z Zorzą Dobrzany. Biało Zieloni po ostatnim zwycięstwie z  Arkonią Szczecin, nieco oddalili widmo strefy spadkowej. Dorobkiem 18 punktów klasują się na 14 lokacie.

W pojedynku zdecydowanym faworytem  jest zespół z Dobrzan. W meczu na jesień Zorza rozgromiła Odrę wynikiem 5-0. (Pierwszy gwizdek o 13:00.)

Morzycko Moryń na stadionie miejskim przy ulicy Odrzańskiej zagra z Arkonią Szczecin. Ekipa z Morynia w walce o awans nie może gubić punktów aby liczyć się w grze o IV ligę piłki nożnej. (13:00)

Czarni Lubanowo na wyjedzie w Szczecinie zmierzą się z tamtejszą Stalą. Goście grają o kolejne ważne punkty aby mieć nadzieję na utrzymanie się w lidze. (godz 17:30)

Regionalna Okręgówka: Ogniwo Babinek kontra Zieloni Zielin to jedna z ciekawszych par 20 serii gier. Będzie to bezpośredni pojedynek sąsiadów z ligowej tabeli. Gospodarze zajmują 5 miejsce z dorobkiem 32 pkt. Goście natomiast są na szóstym miejscu i mają 31 pkt. (godz. 13:00)

Mieszko Mieszkowice na wyjedzie podejmą Klon Krzęcin. Mecz zaplanowano na godzinę 13:00.
Z drużyną Sęp Brzesko zmierzy się Orzeł Trzcińsko-Zdrój (godz. 13:00).

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.