Reklama [góra]

Dziś do wygrania 345 mln zł w MEGA Kumulacji loterii Euro Millions


Już dziś wieczorem odbędzie się losowanie największej europejskiej loterii – Euro Millions.
Do wygrania będzie astronomiczna kwota wynosząca aż 345 milionów złotych. Przy takiej kumulacji, nasze rodzime Lotto jest bez szans.

Wygranie takiej kwoty, uplasowałoby nas w gronie 40 najbogatszych Polaków wg. Magazynu Forbes, a posiadanie tak dużej sumy w banku, dałoby nam ponad 1 milion złotych miesięcznie samych odsetek.

Czy gra w Euro Millions jest możliwa dla obywateli Polski?

Tak, od niedawna loteria EuroMillions jest również dostępna w Polsce, za pośrednictwem World Lottery Club – wiodącej Światowej platformy służącej do zawierania zakładów online.

Cała strona, jak i obsługa klienta dostępne są w języku polskim, a tylko w tym roku, firma zanotowała już ponad 4 tysiące wygranych zakładów na terenie naszego kraju.

Z okazji rekordowej kumulacji, World Lottery Clubprzygotowało dla naszych czytelników ekskluzywną promocję – każdy nowy gracz, który zdecyduje się zakupić chociaż 1 zakład na dzisiejsze losowanie 345 mln zł w EuroMillions – otrzyma dwa zakłady zupełnie Gratis!

Dasz sobie szansę na zostanie Milionerem?18+. Oferta tylko dla nowych graczy. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Polskim biurem obsługi klienta pod numerem tel: 0177869869 lub poprzez e-mail: support@wlcmail.com

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.