Reklama [góra]

Masowe Biegi Przełajowe w Gryfinie - uczniowie z Chojny przyjechali z kolejnymi medalamiW ten weekend nie tylko w Chojnie odbywały się zawody sportowe. Również w Gryfinie można było stanąć na podium. Udało się to uczniom Szkoły Podstawowej nr 2 w Chojnie.

8 kwietnia wystartowała 83. edycja Masowych biegów Przełajowych. Mimo pogody, która zbytnio nie rozpieszczała zawodników, można było liczyć na dość liczną grupę uczniów, nie tylko ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chojnie.

W Gryfinie wystartowało 762 zawodników i zawodniczek. Oprócz mieszkańców z Gryfina w biegach udział brali biegacze z innych miejscowości naszego powiatu oraz województwa. Startowali młodzi zawodnicy z Chojny, Dobrej Nowogrodzkiej, Goleniowa, Bielic, Międzyzdrojów, Płotów, Świnoujścia, Strzelec Krajeńskich, Wolina, Stargardu i Szczecina.Emocji nie brakowało i tradycyjnie po skończonym biegu, każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal. Pierwsza dziesiątka, w poszczególnych kategoriach wiekowych, otrzymała koszulki oraz dyplomy. Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe.

Wyniki uczniów z Chojny
rocznik 2006:
Braszka Magdalena – VII miejsce
Ułasowicz Filip – VI miejsce

rocznik 2005:
Chatłas Magdalena – II miejsce

rocznik 2006:
Jabłońska Katarzyna- III miejsce

rocznik 2007:
Barcz Janina – X miejsce
Deląg Szymon – X miejsce

rocznik 2008:
Braszka Agata – IV miejsce
Ogonowski Wojciech – VII miejsce

rocznik 2009:
Chatłas Jagoda – I miejsce
Gil Julia – IV miejsce
Łągiewczyk Linda – IX miejsce
Bernadzki Szymon – VII miejsce

rocznik 2010:

Karaczun Bartek – V miejsceBrak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.