Reklama [góra]

Minął drugi dzień na torze motocrossowym w Chojnie - było słonecznie i ekscytująco [foto] [video] [wyniki]


Przez cały weekend na torze motocrossowym w Chojnie odbywały się Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej oraz Mistrzostwa Polski MX Quad. 

I runda Mistrzostw Polski MX Quadów oraz I runda Mistrzostw Strefy Polskiej Zachodniej w Motocrossie przyciągnęła do Chojny spora ilość zawodników, było ich tak dużo, że nie wszyscy mieli szansę wystartować. W każdym wyścigu może wziąć udział maksymalnie 40 zawodników.- W klasie MXC było 55, także piętnastu po treningu pojechało do domu. Nie załapują się do 40 miejsca i dla nich to wyścig skończony - mówi nam Marek Kugler, prezes Klubu Motorowego w Chojnie.

Do niedzielnych zawodów przystąpiły następujące klasy: MX Open, czyli zawodnicy, którzy startują na Mistrzostwach Polski, MX2C (na drugiej pozycji stanął Lubomir Sobol z KM Chojna) oraz MX1C - starsi, doświadczeni, bardzo szybcy zawodnicy. - najważniejsza sprawa to jest Mistrzostwa Polski Quadów - dodaje prezes KM Chojna.

W klasie MX Quad Open wystartowało dwóch zawodników z Klubu Motorowego w Chojnie - Jacek Woźniak, który w klasyfikacji indywidualnej zawodów zajął 13. pozycję oraz Kamil Wolicki, który zawody zakończył na 17. miejscu.

Wyniki - klasyfikacja indywidualna:

MX Quad Open
1. Roman Gwiazda - Pro Racing Team
2. Artur Szczebak - KM Cross Lublin
3, Kacper Mieszkowski - WKW Wschowa

MX Open
1. Robert Riedel - Niemcy
2. Igor Zienkiewicz - WKW Wschowa
3. Karol Kruszyński - LKS Jastrząb Lipno

MX1C
1. Dominik Kaźmierczak - WKW Wschowa
2. Radosław Matuszczak - MKS Nekla
3. Kamil Majorczyk - WKW Wschowa

MX2C
1. Kamil Nowakowski
2. Lubomir Sobol - KM Chojna
3, Dawid Słaby - LSM BRY-TECH Racing

Sobotę na torze motocrossowym w Chojnie relacjonowaliśmy w artykule Pierwszy dzień zmagań na torze motocrossowym w Chojnie.


Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.