Reklama [góra]

Nowy komendant uroczyście objął swoją funkcję [foto]


Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie mł. insp. Jacek Cegieła rozkazem personalnym powołał z dniem 20 kwietnia 2017 roku na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie mł. insp .Kazimierza Piotrowskiego.

Nowy szef gryfińskiego garnizonu pełni służbę w Policji od 1991 r. Swoje pierwsze kroki stawiał w Komendzie Powiatowej Policji w Pyrzycach jako policjant w Wydziale Prewencji. Ostatnio K. Piotrowski był Naczelnikiem Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Od 4 miesięcy kierował gryfińskim garnizonem jako pełniący obowiązki komendanta.

Dzisiaj (tj. w środę 26 kwietnia) przyszedł czas na objęcie stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie przez mł. insp. Kazimierza Piotrowskiego, który oficjalnie objął stanowisko i przywitał się ze sztandarem.

Komendant Piotrowski podziękował kierownictwu KWP w Szczecinie za obdarzenie go zaufaniem i mianowanie go na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie, policjantkom i policjantom gryfińskiej komendy za ciepłe przyjęcie w czasie powierzenia mu obowiązków komendanta w grudniu ubiegłego roku.

W uroczystej zbiórce udział wzięli między innymi I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie mł. insp. Jarosław Pasterski, przedstawiciele Starostwa Gryfińskiego, Urzędu Miasta, władz gminnych powiatu gryfińskiego, wymiaru sprawiedliwości, służb mundurowych współpracujących z policją, policjantki i policjanci gryfińskiej komendy a także policjanci garnizonu zachodniopomorskiego i lubuskiego.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.