Reklama [góra]

Reprezentant Active Chojna na największym biegu w Polsce


Piotr Prędkowski z Active Chojna pobiegł w piątej jubileuszowej edycji Warsaw Marathon. Jest to największa biegowa impreza w Polsce, która rokrocznie gromadzi nie tylko biegaczy z całego świata, ale też wspaniałych kibiców. 

Wydarzenie to odbyło się 23 kwietnia. Piotr Prędkowski ukończył bieg z czasem 3:32:14. Orlen Warsaw Marathon to największa impreza biegowa w Polsce. W czterech edycjach wydarzenia wzięło udział ponad 130 tys. biegaczy, a impreza na stałe zapisała się na biegowej mapie Polski.

- Warsaw Marathon stał się biegową wizytówką już nie tylko Warszawy, ale również wizytówką Polski na całym świecie - mówi Rafał Pasieka, dyrektor wykonawczy ds. marketingu PKN Orlen.Narodowe Święto Biegania zadebiutowało w 2013 r.Co roku biegacze mają szansę zmierzyć się z własnymi siłami na dwóch dystansach – maratońskim oraz w Biegu Oshee 10 km. W ramach Orlen WarsawMarathon organizowane są również Mistrzostwa Polski w Maratonie Mężczyzn, a pula nagród pieniężnych porównywalna jest z czołowymi imprezami biegowymi w Europie.

Piotr, dwa tygodnie wcześniej, bo 9 kwietnia pobiegł w 3. Gdańskim Maratonie. Bieg ukończył w czasie 3:26:30 zajmując tym samym 158 miejsce w kategorii wiekowej oraz 383 wśród wszystkim mężczyzn. Udział w zawodach wzięło ponad dwóch tysięcy biegaczy.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.