Reklama [góra]

Kadra narodowa bokserów trenuje w Chojnie [foto] [video]


Są młodzi i utalentowani a przede wszystkim żyją sportem jakim jest boks. Młodzieżowa kadra reprezentacji Polski do lat 17 i 18 trenuje w Chojnie.

Trenerem młodzieżowej reprezentacji Polski jest chojnianin Jarosław Przygoda. To stanowisko piastuje od stycznia br. Jest również twórcą Klubu Bokserskiego "Garda".

Przygoda zabrał siedmiu swoich podopiecznych do swojej miejscowości. W gronie znalazło się trzech zawodników z pierwszego składu i czterech rezerwowych. Obóz to ostatnie szlify przygotowawcze do nadchodzących pojedynków na Mistrzostwach Polski oraz do Mistrzostw Europy w Turcji.- Muszą sobie radzić, nie przyjechali na wycieczkę, u mnie nie ma taryfy ulgowej, jak ktoś się nie nadaje to niestety jest rozmowa indywidualna, nastawiam ich mentalnie bo to jest podstawa. W każdym sporcie, w każdej dyscyplinie psychika jest ważna - mówi nam Jarosław Przygoda. 

Jak się trenuje młodym zawodnikom pod okiem trenera z Chojny?

- Więź na pewno mieliśmy między starszymi trenerami aczkolwiek znałem już wcześniej trenera Jarka i wiedziałem, że jest naprawdę bardzo dobrym szkoleniowcem. Nie myliłem się. Treningi są bardzo dobrze przygotowane, jestem zadowolony - mówi nam czterokrotny mistrz Polski Eryk Apresyan.


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.